پورتال اداره روابط عمومی اداره کل استان مرکزی
کدمطلب: C6vMpvxT      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۳:۱۹:۴۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۹۱

ستاد اوقات فراغت آموزش و پرورش منطقه نوبران تشکیل جلسه داد

ریاست اداره آموزش وپرورش منطقه نوبران برگزاری کلاس های اوقات فراغت را از مهمترین اولویت های آموزش و پرورش در تابستان دانست.

 
 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه نوبران ، حمید صابر در این جلسه برگزاری کلاس های اوقات فراغت را از مهمترین اولویت های آموزش و پرورش در تابستان دانست و گفت: در شهرستان های ادارات و سازمان های زیادی مسئولیت اوقات فراغت را به عهده دارند اما در منطقه نوبران بیشتر انتظارات از آموزش و پرورش است و این موضوع مسئولیت ما را سنگین تر می کند.
وی در ادامه گفت: کانون فرهنگی تربیتی، دارالقرآن، پژوهشسرا بسیج دانش آموزی و سالن ورزشی باید فعالیت های خود را در تابستان افزایش دهند.
صابرکلاس های اوقات فراغت را فرصت خوبی برای فرهنگ سازی و مبارزه با ناهنجاری های موجود دانست و تلاش در این جهت را اقدامی جهادی عنوان کرد.
این مقام مسئول در سخنان خود پتانسیل مراکزی که عهده دار این مسئولیت هستند و نیروهای حوزه معاونت پرورشی را بسیار خوب دانست و برای تابستان پیش رو کیفیت بخشی به کلاس های اوقات فراغت را خواستار شد.

در ادامه جلسه جواد رشیدمعاونت پرورشی از اقدامات انجام شده سخن گفت و اظهار داشت: در تلاشیم با افزایش کیفیت کلاس ها‌ بتوانیم دانش آموزان بیشتری را نسبت به سال گذشته جذب کنیم.
رشید جذب مربیان توانمند و کلاس های متنوع را از اولویت های کاری ستاد اوقات فراغت بیان کرد.
سایر حاضران در جلسه نیز هرکدام‌ پیشنهادات خود را در راستای دستورکار جلسه بیان کردند.

در پایان با توجه به اهمیت امور اجرایی ستاد اوقات فراغت، ریاست اداره بر  برگزاری مستمر جلسات این ستاد تاکید کرد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه