پورتال اداره روابط عمومی اداره کل استان مرکزی
کدمطلب: eJkRC3x0      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۲:۵۷:۲۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۱۲
قهرمان انفرادی بد مینتون بیست و هشتمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر سراسر کشور:

هدفم از ورزش حضور در تیم ملی و اهتزاز پرچم کشورم در المپیک است

قهرمان انفرادی بدمینتون بیست و هشتمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر سراسر کشور در مقطع متوسطه اول در آئین اختتامیه این دوره از مسابقات گفت: هدفم از ورزش حضور در تیم ملی و اهتزاز پرچم کشورم در المپیک است.

 

به گزارش کمیته اطلاع رسانی بیست وهشتمین دوره ازمسابقات ورزشی دانش آموزان  دختر سراسرکشور ،رومنیا تاجیک قهرمان انفرادی آزاد بدمینتون شهرستانهای تهران درآیین اختتامیه این دوره از  مسابقات گفت: ۵سال است که بدمیتون بازی می کنم و درمسابقات کشوری دارای رتبه می باشم هدفم از شرکت در مسابقات این است که المپیکی شوم و بتوانم پرچم ایران را بالاببرم .

 وی افزود: با آمادگی کامل درمسابقات حاضرشدم و سعی کردم قهرمانیم راحفظ کنم با اینکه هفته پیش نایب قهرمان رنکیگ کشوری دراصفهان شدم ومقداری خسته بودم اما مراقب بودم که زحماتم هدرنرود و قهرمانیم همچنان حفظ شود.

 قهرمان انفرادی بدمینتون اظهارداشت: سطح مسابقات درسطح بالا و خوبی بود همه برای قهرمانی می جنگیدند رقیب سختم دراین دوره البرز بود که نسبت به رقیبان دیگر توانایی اش بیشترو آماده تر بود ولی با این حال تمام تلاش خود راک ردم و نتیجه اش را گرفتم.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه