پورتال اداره روابط عمومی اداره کل استان مرکزی
کدمطلب: i4gU9y2W      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۲:۵۶:۳۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۴۶
قهرمان انفرادی تنیس روی میز بیست و هشتمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر سراسر کشور:

دانش آموزان ایرانی شایستگی حضور و قهرمانی در میادین جهانی را دارند

قهرمان انفرادی تنیس روی میز بیست و هشتمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر سراسر کشور در مقطع متوسطه اول در آئین اختتامیه این دوره از مسابقات گفت: دانش آموزان ایرانی شایستگی حضور و قهرمانی در میادین جهانی را دارند.

 
 

به گزارش کمیته اطلاع رسانی بیست وهشتمین دوره ازمسابقات ورزشی  دانش آموزان دخترسراسرکشور، پری نازحاجیلو قهرمان تنیس روی میز از استان البرز این دوره ازمسابقات درآیین اختتامیه گفت: ۴ سال است که تنیس بازی می کنم ۳سال است که حرفه ای شده ام وقهرمانی راهرسال تجربه کرده ام دراین مسابقات هم حضور پیداکردم تا قهرمان شوم برای باخت نیامده ام.

 وی افزود: در سال ۹۲ قهرمان نونهالان کشورشدم در مسابقات انتخاب تیم ملی دور اول مسابقات نایب قهرمان و در دور دوم قهرمان نوجوانان شدم.

قهرمان انفرادی تنیس روی میز این دوره از مسابقات گفت : حضور درمسابقات بین المللی اسپانیا (۹۶)رنکینگ ۱۹نوجوانان دنیا را برنده شدم و  توانستم جز ۱۶ نفربازیکن برتر دنیا شوم و  یک ماه بعد مسابقات قهرمانی آسیا (کره جنوبی) حریفی از سنگاپور را بردم و حریف دیگری از سریلانکا را مغلوب خود کردم و در بازی با ژاپن رنکینگ ۴دنیا را به دست آوردم.

  پری ناز حاجیلو  در پایان افزود: سطح مسابقات بالا بود حتی افرادی که سطحشان پایین بود و آنها را می شناختم بسیار خود را توانمند کرده بودند و با آمادگی کامل حضور پیدا کرده بودند اما رقیب سخت من کیمیا رستمی ازتهران بود که درمرحله یک چهارم توانستم شکستش دهم و به قهرمانی برسم.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه