پورتال اداره روابط عمومی اداره کل استان مرکزی
کدمطلب: HSok4o7S      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۱۲:۵۳:۲۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۰
معاون پرورشی شهرستان کمیجان:

هدف اردو، پرورش روح و جسم و آموزش مهارتهای زندگی

معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان کمیجان در مراسم افتتاحیه دومین دوره اردوی آموزشی و تشکیلاتی دانش آموزان پیشتاز و فرزانه مدارس شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از حضور مسئولین استانی و شهرستانی و مربیان ،پرورش روح و جسم و یادگیری مهارتهای زندگی را از اهداف اردوی آموزشی-تشکیلاتی پیشتازان وفرزانگان دانستند .

 کوخائی معاون پرورشی شهرستان کمیجان اجرای برنامه های متنوع در راستای ارتقاء تربیت اجتماعی و تقویت روحیه انجام کارهای گروهی از مهم ترین اهدف برگزاری این اردوی دو روزه می باشدکه درراستای غنی سازی  اوقات فراغت دانش آموزان برگزار می شود .

اردوی آموزشی وتشکیلاتی دانش آموزان پیشتاز و فرزانه شهرستان صبح روز یکشنبه مورخ 96/4/25  طی مراسم با شکوهی با حضوربادرستانی رئیس سازمان دانش آموزی استان و مسئولین آموزش وپرورش و تعداد  110 نفر دانش آموز در تفرجگاه کوهستانی روستای تاریخی وفس افتتاح گردید.

این همایش و اردوی دو روزه با همکاری مدیریت و معاونین اداره آموزش و پرورش شهرستان کمیجان در راستای برنامه های غنی سازی  اوقات فراغت دانش آموزان برگزار می شود .


 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه