پورتال اداره روابط عمومی اداره کل استان مرکزی
کدمطلب: Dk7WBCAL      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۰۹:۴۴:۱۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۱۶

اولین جلسه شورای پروژه مهر آموزش و پرورش محلات تشکیل شد

اولین جلسه شورای پروژه مهر 96 روز پنج شنبه با حضور مدیر آموزش و پرورش ، معاونین و کارشناسان عضو شورا در محل سالن جلسات تشکیل شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان محلات حسن شمس مدير آموزش و پرورش و رئيس شوراي پروژه مهر شهرستان محلات گفت: نيروي انساني مهمترين مؤلفه در توسعه و پيشرفت يک کشور است و آموزش و پرورش به عنوان متولي تعليم و تربيت نيروي انساني مسئوليت اصلي در توسعه و پيشرفت را بر عهده دارد. وي افزود اقدامات بنيادي در بازگشايي مدارس از اسفند ماه با سازماندهي اوليه نيروي انساني آغاز شده و ابلاغ شيوه نامه اجراي پروژه مهر اين روند را تکميل خواهد کرد.

وی افزود طبق شيوه نامه اجرايي، پروژه مهر از نيمه تيرماه آغاز و تا نيمه مهر ماه ادامه خواهد داشت. وي تصريح کرد وظيفه شورا برنامه ريزي و تعيين فعاليت ها در راستاي سياستگذاري ستاد مرکزي پروژه مهر است. شمس گفت: پنج کارگروه ساماندهي، تعمير و تجهيز، توجيه، تبليغ و اطلاع رساني، تأييد صلاحيت و نظارت و ارزيابي وظيفه اصلي پيشبرد اهداف پروژه مهر را در شهرستان به عهده دارند و به تبع آن اين شورا در مدارس نيز تشکيل خواهد شد.

شمس خاطرنشان كرد: در پروژه مهر به به موضوع استقرار پايه یازدهم تأکید شده است، که در سال تحصيلي جديد اتفاق مي‌افتد؛ با استقرار پايه یازدهم ساماندهي فضاي دوره دوم متوسطه با توجه به تغيير ترکيب جمعيت دانش‌آموزي مطرح مي‌شود.

مدیر آموزش و پرورش تصریح کرد لازم است مديران محترم با تشکيل ستاد ثبت نام مدرسه و بهره گيري از تجارب سنوات گذشته به گونه اي برنامه ريزي و تدبير نمايند که رضايت خاطر والدين و دانش آموزان تامين گردد .

حاضرین در جلسه نیز نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند و نسبت به آسیب شناسی و بررسی مشکلات سال گذشته اقدام شد.

 

گزارش تصویری:

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه