پورتال اداره روابط عمومی اداره کل استان مرکزی
کدمطلب: ickr1vnL      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۰۹:۳۴:۴۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۱۹
مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرندیه :

سياست گذاري، برنامه ريزي و نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی به کیفیت آموزش کمک می کند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرندیه گفت : تشکیل شورای سياست گذاري، برنامه ريزي و نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی ، در توسعه کمی و کیفی این مراکز مؤثر بوده و موجب ارتقاء فعالیت های آموزشی می شود.

 
 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ، اولین جلسه شورای سياست گذاري، برنامه ريزي و نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی شهرستان زرندیه برگزار گردید.

محمدعلی یوسفی ، مدیر آموزش و پرورش با اشاره به تفویض اختیار این شورا به مناطق گفت : تشکیل شورای سياست گذاري، برنامه ريزي و نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی ، در توسعه کمی و کیفی این مراکز مؤثر بوده و موجب ارتقاء فعالیت های آموزشی می شود.

وی در ادامه با تاکید بر اهمیت مدارس و مراکز غیردولتی و نقش سازنده آن ها در آموزش و پرورش افزود : به کارگیری نیروی انسانی مجرب در امر آموزشی و پرورشی و مدیریتی این مدارس بسیار مهم است.

سپس نیازسنجی با توجه به موقعیت هر شهر دردستور کار و مورد بحث وتبادل نظر قرارگرفت و مقرر گردید افرادی که متقاضی تاسیس مدارس یا مراکز غیر دولتی می باشند درخواست خود را حداکثر تا پایان تیر ماه 96 با لحاظ  نمودن شرایط ذیل به اداره آموزش و پرورش شهرستان زرندیه اعلام نمایند.

ردیف

شهر

مقطع

      جنسیت

تعداد مرکز مورد نیاز

پسرانه

دخترانه

1

مامونیه

ابتدایی

1

1

2

2

مامونیه

متوسطه اول

-

1

1

3

پرندک

ابتدایی

1

1

2

4

زاویه

ابتدایی

1

1

2

5

پرندک

آموزشگاه زبان

1

-

1

6

زاویه

آموزشگاه زبان

-

1

1

7

خشکرود

آموزشگاه زبان

1

1

2

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه