پورتال اداره روابط عمومی اداره کل استان مرکزی
کدمطلب: EfgWE9sm      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۰۹:۲۳:۳۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۷
ریاست آموزش و پرورش نوبران :

بهبود و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان از دغدغه های آموزش و پرورش است

صبح امروز جلسه کمیته پیشرفت تحصیلی منطقه نوبران با حضور ریاست آموزش و پرورش منطقه،معاون آموزشی جمعی از کارشناسان اداره در دفتر ریاست آموزش و پرورش منقطقه نوبران برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه نوبران، حمید صابر بر لزوم همکاری و همیاری تمام عوامل کمیته پیشرفت تحصیلی  در به ثمر رسیدن نتایج مثبت در زمینه پیشرفت تحصیلی تاکید کرد .

صابرگفت : برنامه ریزی دقیق ، زیر بنای  ایجاد تغییرات اساسی در فرایند  یادگیری دانش آموزان می باشد و  اطمینان از موفقیت برنامه ها و دستیابی به هدفهای راهبردی مستلزم آن است که فرایند تدوین و اجرای برنامه های عملیاتی به صورت مداوم مورد بازنگری ، پالایش و اصلاح قرار گیرد.

وی بیان داشت : افزایش کیفیت آموخته های دانش آموزان و برنامه ریزی در جهت پیشرفت تحصیلی  یکی ازدغدغه های نظام آموزشی است که تحقق آن موجب ارتقای کیفیت آموزشی و پیشرفت تحصیلی  می شود.  

در ادامه این  جلسه گزارش عملکردکمیته های پیشرفت تحصیلی منطقه  وتجزیه وتحلیل امتحانات نهایی  خرداد 96 و آزمون پیشرفت تحصیلی مورد  بحث و  بررسی قرارگرفت و جهت بهبود وضعیت موجود و رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت رهنمودهایی توسط مجتبی حیدری  معاونت متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی  ایرادگردید.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه