پورتال اداره روابط عمومی اداره کل استان مرکزی
کدمطلب: qLBF1O7m      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۰۸:۵۴:۳۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۷۱
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی خبر داد:

درخشش معلمان تربیت بدنی استان مرکزی درجشنواره روش تدریس درس تربیت بدنی

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی، از درخشش معلمان تربیت بدنی این استان در مرحله مقدماتی کشوری و قطبی جشنواره روش تدریس درس تربیت بدنی خبر داد.

    به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی، « مهدی دمنه» با بیان این مطلب افزود: 2 نفر از
   معلمان تربیت بدنی استان مرکزی با کسب رتبه نخست مرحله قطبی دوازدهمین دوره جشنواره روش تدریس درس تربیت بدنی جواز
   حضور در مرحله کشوری این جشنواره را کسب کردند.

وی گفت: « محمود محمدی» و « علی نوشیر»معلمان تربیت بدنی ناحیه یک اراک در دوره ابتدایی اول و دوم، به عنوان نفرات برتر در مرحله مقدماتی رقابت های کشوری این جشنواره که به صورت قطبی در استان های آذربایجان شرقی، گلستان، همدان و یزد، برگزار شد، به مرحله نهایی و کشوری دوازدهمین جشنواره روش برتر تدریس درس تربیت بدنی راه یافتند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی اظهار داشت: آثار نفرات برتر این جشنواره در مرحله استانی، در قالب لوح فشرده به مرحله قطبی و مقدماتی مرحله کشوری ارسال شد که پس از داوری آثار ارسالی از تمامی استان های کشور، معلمان تربیت بدنی استان مرکزی موفق به کسب این افتخار شدند.

وی افزود: همچنین « علی اکبر غریبی» معلم تربیت بدنی شهرستان کمیجان در دوره ابتدایی اول و « علی رضا میرزاخانی » از ناحیه یک اراک، در دوره متوسطه اول عنوان دوم، مرحله قطبی و مقدماتی مرحله کشوری، دوازدهمین جشنواره روش تدریس درس تربیت بدنی را کسب کردند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه