پورتال اداره روابط عمومی اداره کل استان مرکزی
اخبار مهم:
سوالات آزمون ورودی مدارس نمونه سال 96

توضیحات:

1- سوالات 61و71 و 74 دوره اول متوسطه به دلیل مشکل چاپ حذف گردیده است.

2- هرگونه سوء استفاده از این سوالات در قالب دفترچه یا کتاب بدون مجوز اداره سنجش استان خلاف مقررات بوده و پیگرد قانونی دارد.

سوالات آزمون ورودی پایه هفتم

سوالات آزمون ورودی پایه دهم

اطلاعیه افزایش پاره سهم مکسوره اعضای صندوق وام ضروری اداره کل
  1. حداقل مبلغ 500 هزار ریال برای اعضایی که پاره سهم مکسوره آنها کمتر از رقم مذکور می باشد برقرار خواهد شد.
  2. پاره سهم سایر اعضاء به رقم 800 هزار ریال افزایش می یابد.
  3. افرادی که متقاضی افزایش پاره سهم از رقم 800 هزار ریال به بالا تا 2 میلیون ریال می باشند تقاضای مثبوت خود را حداکثر تا تاریخ 11/3/96 جهت طرح و تصمیم گیری در جلسه آتی هیئت مدیره به اداره تعاون و رفاه ارائه نمایند.

اداره تعاون و رفاه

نقل و انتقالات برون استانی

بخشنامه نقل و انتقالات برون استانی به مناطق و مدارس ارسال گردیده است و بخشنامه درون استانی متعاقبا ارسال خواهد شد

مشخصات حوزه های برگزاری آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان
جشنواره ملی فلیم کوتاه ارزشیابی کیفی- توصیفی

با سلام و احترام، به اطلاع می رساند مهلت ارسال آثار جشنواره ملی فلیم کوتاه ارزشیابی کیفی- توصیفی استانی تا96/2/28تمدید شد.شایسته است

با اطلاع رسانی مناسب و به موقع زمینه حضور آموزگاران ،مربیان ،مدیران ،معاونین مدارس ،دانشجو معلمان و.... را در ارائه خود به این جشنواره فراهم نمایید.

فایل پیوست ضمیمه می باشد .

http://10.30.170.46/portal/fileLoader.php?code=e1843819f32f42b8d7df491491382895

اعلام زمان برگزاري بخش علمي مرحله كشوري مسابقات علمي عملي و علمي كاربردي

ضمن عرض تبريك به مناسبت آغاز سال 1396 و تشكر و قدرداني از زحمات همه همكاران حوزه آموزش‌هاي فني و حرفه‌اي در خصوص برگزاري مرحله استاني چهاردهمين دوره مسابقات علمي عملي هنرستان‌هاي فني و حرفه اي، به اطلاع مي‌رساند، تاريخ آزمون علمي مرحله كشوري مسابقات علمي عملي شاخه فني و حرفه‌اي و علمي كاربردي شاخه كاردانش روز دوشنبه بيست و يكم فروردين 1396 و زمان برگزاري آن براي شاخه فني و حرفه‌اي رأس ساعت 9:30 و پايان آن 10:30 و زمان شروع آزمون شاخه كاردانش رأس ساعت 11:00 خواهد بود.

مسابقه ملی کتابخوانی "زن در آیینه جلال وجمال" ب

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی، شیرین برفره گفت : مسابقه ملی کتابخوانی از کتاب « زن در آیینه جلال وجمال آیت الله جوادی آملی در سطح استان همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی در امور بانوان افزود:شرکت کنندگان تا تاریخ 6 فروردین 96 مهلت دارند پاسخ نامه های خود را به رابط امور بانوان ادارات شهرستان یا نواحی آموزش و پرورش تحویل دهند.

وی ادامه داد: به سه نفر از برگزیدگان مسابقه تقدیر نامه کتبی وزارت آموزش وپرورش و25 نفر تقدیر نامه استانی تعلق خواهد گرفت.

شرکت کنندگان می توانند فایل کتاب، پرسشنامه و پاسخ نامه را از لینک زیر یا قسمت اطلاعیه ی سایت اداره کل دریافت نمایند.

جهت دریافت کتاب کلیک فرمایید.

جهت دریافت سوالات کلیک فرمایید.

جهت دریافت پاسخنامه کلیک فرمایید.

الزام شرکت آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی در دوره‌های آموزشی/ 15 اسفند ماه پایان مهلت ثبت نام

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از سازمان نهضت سواد آموزی، علي باقرزاده از ثبت‌نام بیش از 33 هزار نفر آموزش دهنده برای دوره‌های آموزشی جدید در سامانه توانمند سازی آموزش دهندگان خبرداد و اظهاركرد: این رقم تا روز 11 اسفند ماه با توجه به ثبت در پرتال جهاد دانشگاهی ارائه می‌شود.

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی تصريح كرد: استان‌های اردبیل، کهگیلویه و بویر احمد، شهر تهران، فارس و آذربایجان شرقی بیشترین درصد ثبت نامی را تاکنون داشته‌اند.

وي خاطرنشان كرد: این مسئله از آن جهت اهمیت دارد که اگر آموزش دهندگان تا پایان مهلت قانونی که 15 اسفند ماه است در پرتال ثبت نام نکنند امکان ادامه فعالیت در سال 96 را ندارند.

باقرزاده افزود: در سال آینده در صورتی افراد امکان همکاری با کلاس‌های سواد آموزی را دارند که در این دوره‌ها شرکت کرده باشند بنابراین باید در این فرصت کوتاه برای ثبت نام استفاده کنند.

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی با بیان اینکه مراحل ضبط برنامه‌ها برای دوره‌های آموزشی در حال انجام است، گفت: از روز 12 فرودین سال 96 بار گذاری مطالب برای استفاده آموزش دهندگان انجام می‌شود.

وي، افزود: آموزش دهندگان تا پایان خرداد ماه مهلت داشته تا مطالب را مطالعه کرده و تا پایان تیر ماه حوزه‌های آزمون برای آنها در نظر گرفته شده است.

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی تصریح کرد: آموزش دهندگان در بازه زمانی معین شده بر اساس اظهار آمادگی خود به مراکز جهاد دانشگاهی منطقه به صورت حضوری اعلام آمادگی کرده و آزمون‌های آنلاین از آنها به عمل می‌آید.

باقرزاده یادآور شد: تاکنون استان‌های قم، سمنان، زنجان، مرکزی، شهرستان‌های استان تهران، چهار محال بختیاری و قزوین ثبت نام‌های کمتری در این دوره‌ها داشتند.

اطلاعیه شماره 6 تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی سال 95 آموزش و پرورش

اطلاعیه شماره 6 تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی سال 95 آموزش و پرورش

اطلاعیه شماره 7 تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی سال 95 آموزش و پرورش

اطلاعیه شماره 7 آزمون استخدامی سال 95 آموزش و پرورش

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه